Kalite Politikamız

Firmamız, yıllardır kombine proje taşıması organizasyonunu yapmaktadır. Sahip olduğumuz, C2 yetki belgesiyle nakliye organizatörlüğü gücümüzü de arttırmış bulunmaktayız.

Avrupa'nın dev firmaları olan müşterilerimizin çoğu kuruluşumuzdan itibaren bizimle birlikte çalışmaktadır. Nakliye sektöründe oluşan tüm yenilikler ve değişiklikler, müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda, bilgi çağına uygun şekilde değerlendirilmektedir.

Vizyon & Misyon

MİSYONUMUZ : Gencerler Nakliyat vizyonu, hızlı, güvenli taşıma ve zamanında teslimatları ile müşterilerinin talep ve beklentilerini tam olarak karşılayarak koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlayan lider kuruluş olmaktır.

VİZYONUMUZ : Her müşterisini is ortağı olarak kabul eden Gencerler Nakliyat, sürekli gelişmeye dayalı kalite yönetimi anlayışıyla müşterilerine hatasız hizmet sunmayı temel görevi sayar

Firma Profili

Gencerler Nakliyat müşterilerinin her türlü yasal emtialarını, koşulsuz müşteri memnuniyeti anlayışıyla uygun koşullar ve fiyatlarla, istenilen her bölgeye, yurt çapına yayılmış dev acente ağıyla, direkt ya da aktarmalı olarak, en kısa zamanda ve güvenli olarak ulaştırabilmektedir.
Geçmişten gelen tecrübesini müşterileri talepleri doğrultusunda yaptığı yatırımlarla birleştiren Gencerler Nakliyat, artık çalıştığı firmalar için komple çözümler üreten bir "Lojistik Çözüm Ortağı" konumuna gelmiştir. "Müşteri İlişkileri Yönetimi" ni başarılı bir şekilde yıllardır uygulayan Gencerler Nakliyat, "Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti" ni kendine ilke edinmiştir. Gencerler Nakliyat olarak çalışan memnuniyetindeki hedefimiz çalışanlarımızın kendilerini Gencerler ailesinin bir üyesi olarak görmeleri ve Gencerler Nakliyat' tan sadece emekli olarak ayrılmalarıdır. Firma içindeki açık ofis sistemi ile de çalışanlar arası iletişimin kolaylıkla sağlanması amaçlanmaktadır.
Müşterilerimiz kendi alanlarında Türkiye'nin ve dünyanın önde gelen kuruluşları; ürünlerini güvenilir iş ortakları; Gencerler Nakliyat ile taşıyor. Gencerler Nakliyat , müşterilerini iş ortağı olarak görüyor, menfaatlerini ve gelişmelerini destekliyor, paylaşıyor. Müşterilerimiz bize, biz müşterilerimize hep güvendik, her zaman güveneceğiz.Özenle oluşturulmuş kadro tam bir takım ruhu ile tüm dünyadaki kalite ve hizmet üzerine kuran Gencerler Nakliyat İnsan Kaynaklarının yanı sıra araçlarına, tesislerine ve teknolojiye yaptığı yatırım ile her zaman bir adım önde olmayı hedefliyor...


 
 

Mesleki Terimler Sözlüğü

 
Vesaik Mukabili
Gümrük Çıkış Beyannamesi 
Pozisyon Dosyası
Konşimento (CMR) Talimatı
Konşimento 

Copyright © 2007 Gencerler Nakliyat
Design By İnteraktif Tasarım

Üyesidir.